Dzień Europy


Kategorie :

W tym roku szkolnym szczególnie uroczyście obchodziliśmy Dzień Europy w naszej szkole ze względu na okrągłą 20 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali krótki program artystyczny. Nie zabrakło w nim zaakcentowania znaczenia Unii Europejskiej dla pokoju wszystkich, którzy do niej należą, a także ciekawostek na ten temat. Okazuje się, że uczniowie naszej szkoły posiadają dużą wiedzę dotyczącą Europy. Uczestnicy odgadnęli bez problemu przygotowane zagadki o krajach, rozpoznanie flag też nie sprawiło im najmniejszej trudności.

Uroczystość uświetnił poczęstunek, w przygotowanie którego były zaangażowane wszystkie klasy. Reprezentanci I-VIII  mogli się pochwalić wykonaniem wypieków oraz sałatek z różnych regionów świata. Smakowały wybornie, co potwierdzili uczestnicy.