Turniej” Z podwórka na stadion”


Kategorie :
24 kwietnia w Godzianowie odbyły się eliminacje powiatu skierniewickiego do największego turnieju piłki nożnej dzieci w Europie „Z podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku. Do rywalizacji przystąpiło 26 drużyn w trzech kategoriach wiekowych U8, U10 i U12 z podziałem na dziewczynki i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III w dwóch kategoriach wiekowych: U8 i U10 w rywalizacji chłopców.
Drużyna chłopców z klas II-III rywalizująca w kategorii U10 została sklasyfikowana na III miejscu.
Sukcesem zakończyła się rywalizacja w kategorii U8 gdzie nasza drużyna zajęła I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.
W drużynie U-8 wystąpili:
Adam Sowiński
Kacper Szwed
Filip Szymajda
Mateusz Szymajda
Gabriela Warulik
Stanisław Warulik
W drużynie U-10 wystąpili:
Szymon Guranowski
Olaf Studniarek
Antoni Murgrabia
Filip Papież
Maciej Jakubik
Filip Sawicki