Rozstrzygnięcie konkursu „Jesienne cudaki-zwierzaki”

148

Kategorie :

Pani Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów, dlatego nasze przedszkole ogłosiło konkurs plastyczny „ Jesienne cudaki- zwierzaki ”.  Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonały zabawne i niesamowite „ cudaki” z jesiennych darów przyrody znalezionych w sadzie, ogrodzie, parku czy lesie. Wystawa prac wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających. W konkursie dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością, oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Zaprezentowane „cudaki-zwierzaki” były przede wszystkim bardzo kolorowe jak kolorowa bywa jesień. Autorzy zatrzymali w nich jesienny nastrój, a z uwagi na to, że organizatorzy pozostawili pełną dowolność i swobodę twórczą to prace były naprawdę niesamowite. Z tego też powodu jury postanowiło jednogłośnie przyznać wszystkim uczestnikom takie same dyplomy i nagrody w postaci książek z bajkami. Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

[Best_Wordpress_Gallery id=”40″ gal_title=”cudaki_20″]