Dzień Ziemi


Chociaż zdalna nauka wciąż obowiązuje w polskich szkołach, to uczniowie naszej szkoły pamiętali o ważnym dniu- Dniu Ziemi. Z tej okazji, jak co roku, opiekun szkolnego Koła LOP, a także nauczyciel przyrody – p. D. Kaczynska postanowiła
zaznaczyć tą datę w kalendarzu uroczystości szkolnych i przygotować z uczniami klasy IV małe, wirtualne przedstawienie. Wszyscy czwartoklasiści postanowili przypomnieć każdemu z nas, że 22 kwietnia to dzień, w którym że szczególną czułością należy pomyśleć o naszej planecie. To przecież od nas zależy jej przyszłość!
Póki co, pani Kaczyńska zaocznie mianowała młodych przyrodników – członkami Szkolnego Koła LOP. Uroczysta przysięga i wręczenie legitymacji odbędzie się po naszym powrocie do szkoły. Póki co dziękujemy uczniom klasy 4 za zaangażowanie i pamięć o naszej, kochanej planecie.
Również uczniowie koła przyrodniczego nie zawiedli w tym ważnym dniu. Wykonali ciekawe prace plastyczne o tematyce “Ziemia mówi”.
Poniżej prezentujemy kilka z nich. Autorkami prac są: Nikola Długosz (k lV), Natalia Broniarek(kl VI), Amelia Mekke(KL VI) i Malwina Antoniak (kl VI).
Mamy nadzieję, że pamiętacie o tym, by dbać o naszą planetę. Drugiej mieć nie będziemy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *