Mobilna Pracowania Komputerowa

IMG 20191129 104526

29 listopada w Łodzi, podczas Forum OSEregio, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie #OSEwyzwanie. Nasza szkoła została laureatem konkursu i w nagrodę otrzyma mobilną pracownię komputerową składającą się z 16 laptopów. Nasza szkoła znalazła się w gronie 36 szkół w województwie łódzkim, którym udało się zdobyć tak wartościową nagrodę.
W konkursie #OSEwyzwanie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Zadaniem uczestników było przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Pracę graficzną, w programie GIMP, wykonał uczeń klasy VII – Mateusz Michalski. Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo punktowana była deklaracja zgłoszenia szkoły do udziału w  CodeWeek’u oraz zgłoszenie nauczyciela do #OSEHero.
Koordynatorem i jednocześnie osobą odpowiedzialną za konkurs oraz przeprowadzenie wszystkich akcji towarzyszących  była
p. Katarzyna Rużańska.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *