DZIEŃ RODZINY

DSC 0303

„Razem z Rodziną tworzymy nasze wspólne szczęście…”

 Tradycją naszej szkoły stało się coroczne Święto Rodziny, w tym roku szkolnym hucznie obchodzone 9 czerwca. Przybyli na nie nauczyciele, uczniowie ze swoimi rodzinami, a także sponsorzy i zaproszeni goście.

Uroczystość uświetnili także swoją obecnością zasłużeni nauczyciele emeryci, ksiądz proboszcz Parafii Stara Rawa Wojciech Wawrzyniak,  radni Gminy Nowy Kawęczyn, Gminny Przewodniczący do spraw Oświaty i Wychowania, a także liczni absolwenci.

Uroczystość rozpoczęła pani  dyrektor Barbara Smolarek, która serdecznie powitała społeczność szkolną oraz zebranych gości. Podkreśliła niezwykłość obchodzonego święta, wskazując na umacnianie więzi emocjonalnej uczniów z rodzicami, a także pogłębianie współpracy między rodzinami a szkołą. Pani dyrektor podziękowała również hojnym sponsorom.

Kolejnym punktem programu było okolicznościowe przedstawienie przygotowane przez uczniów klas VII – VIII pod opieką nauczycielek pani Darii Kaczyńskiej i Katarzyny Rużańskiej. Młodzi artyści w zabawny kabaretowy sposób ukazali udział całej rodziny w odrabianiu pracy domowej. Krótki program artystyczny wywołał salwy śmiechu i burzę oklasków.

Po części artystycznej wszyscy zebrani udali się na zewnątrz szkoły, gdzie czekały na nich liczne atrakcje, w postaci m. in. pokazu strażackiego, zjeżdżalni, animatorów malujących twarze i zawodów sportowych. Nie zabrakło również wspaniałych potraw, wśród których królowała smaczna grochówka, pieczone kiełbaski i przepyszne ciasta przygotowane przez mamy uczniów naszej szkoły.

Bezpieczeństwa podczas imprezy pilnowali przybyli policjanci, którym serdecznie za to dziękujemy.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Szkolnego Święta Rodziny i zapraszamy za rok!

« z 2 »

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *